Як правильно пофарбувати стіни?

Підготовка стін до фарбування

1. Перед тим, як наносити фарбу на стіни, необхідно підготувати поверхню: очистити від бруду, пилу та висушити стіну.

2. Якщо стіна нова, обов’язково погрунтуйте її. Це допоможе уникнути негативних наслідків в подальшому. Фарба добре зчепиться з поверхнею стіни. Якщо стіна не нова, ми всеодно радимо прогрунтувати її поверхню перед фарбуванням для досягнення найкращого ефекту.

3. Якщо стіна вже покривалась раніше фарбою, слід оцінити стан старої фарби. Навіть фарба найвищої якості може лущитися. Старі поверхні, які знаходяться в хорошому стані, досить вимити або пропилососити. У той же час товсті шари старої фарби необхідно зняти (наприклад, шпателем або скребком), а потім заґрунтувати.

4. Для того, щоб не зіпсувати підлогу, застеліть її щільною поліетиленовою плівкою. Також не забудьте про плінтуси, їх необхідно заклеїти малярною стрічкою. Для радіаторів та вікон є спеціальні вкриваючі плівки, які теж стануть у нагоді – допоможуть вам захистити ці елементи кімнати від забруднення.

Увага!

Купуючи малярну стрічку, слід звернути увагу на те, як довго вона може залишатися на стіні (на вибір пропонуються стрічки з терміном 6 і 14 днів). Клей, що застосовується для виробництва стрічок, через деякий час може вбиратися в основу, що призводить до пошкодження пофарбованої поверхні при видаленні стрічки.

5. Всі вм’ятини, тріщини, подряпини або сліди від механічної дії треба зашпаклювати, вирівняти дрібним наждачним папером, пропилососити, після чого необхідно заґрунтувати всю стіну. Це дозволить отримати однорідну поверхню без матових плям на оброблених місцях.

6. Всі зміни кольору поверхні, плями або вицвілі місця вказують на наявність цвілі або грибка. Необхідно їх перевірити. Якщо це поверхневі плями, досить перед фарбуванням застосувати протигрибковий препарат. Якщо зміни проникли вглиб штукатурки або в стіну, слід звернутися за порадою до фахівця. Можливо, необхідно буде збити штукатурку і застосувати методи біологічного лікування стіни. Важливо належним чином висушити поверхню перед самим фарбуванням.

Найчастіше використовують такі види фарб:

Акрилові фарби – на базі акрилових смол: добре розмазуються, не мають неприємного запаху, стійкі, добре покривають стіну. Існує великий вибір акрилових фарб з різними параметрами, такими як покриваючі властивості та стійкість до змивання; Вінілові фарби – прості у використанні, надають поверхні красивий матовий відтінок.

Акція! Безкоштовна доставка

У випадку замовлення на 4 тисячі й більше — доставляємо товар у межах Франківська абсолютно безплатно.

Детальніше

Акція! Знижка 3%, 5%

При покупці товарів на суму від 1000 грн знижка 3% від суми 2500 знижка 5%.

Детальніше

Як правильно пофарбувати стіни?

Перед тим, як наносити фарбу на стіни, необхідно підготувати поверхню

Детальніше